O nás


Naší hlavní ideou je vstřícný přístup ke klientům a jejich mazlíčkům a vytvoření přátelského prostředí. Dbáme o Vaše pohodlí, proto přijedem kdy a kam si budete přát. Je pro nás důležité, aby se Vaši mazlíčci cítili dobře a vy byli spokojeni s našimi službami. Nabízíme vysoce odbornou veterinární péči, dostupnou pro každého.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

      MVDr. Radim Duda vystudoval na Veterinární a Farmaceutické Univerzitě v Brně. V průběhu studia navštěvoval různé veterinární kliniky v čechách i zahraničí, aby získal potřebnou praxi. Také se účastnil mnoha seminářů a školení. V rámci veterinární medicíny se zajímá zejména o oftalmologii, interní medicínu. Ve volném čase se snaží věnovat cestování, jízdě na kole, přírodě, myslivosti a v zimě rád lyžuje.

Stáže:


Konference a přednášky:

  • 6. a 8. - 10. 9. 2010: Osteosyntetický workshop, Freie University, Berlín
  • 20. 05. 2011: News and minimally invasive techniques in thoracic surgery, heart surgery and endovascular surgery in small animals, Theresa W. Fossum, workshop
  • 24. a 25. 10. 2011: Current topics in gastroenterology of small animals, Michael D. Willard, workshop
  • 8. - 9. 10. 2011: Endokrinologie – to co opravdu musíte znát, konference ČAVLMZ, Hradec Králové, Richard W. Nelson
  • 13. - 14. 10. 2012: Kaudální abdomen z pohledu internisty i chirurga, konference ČAVLMZ, Hradec Králové,
  • 12.5.2013: Oftalmologie, MVDr. Jiří Beránek

Představení:

Vážení chovatelé a klienti

Jmenuji se Radim Duda a rád bych Vám touto formou představil sebe i svojí práci ve společnosti VetDoDomu..

Přestože pocházím z Prahy, kde stále žiji a pracuji, o zvířátka v naší rodině nikdy nebyl nouze. Přes pejsky, slepice, králíky až po krávy, ovce, bažanty a podobné. Byl jsem tedy vždy veden k lásce ke zvířatům.  Přesto nebyla veterina vždy, to co jsem si přál, až do střední školy vítězilo povolání pilota. Při podávání přihlášek na vysokou školu, ale již vyhrála touha pomáhat zvířátkům v jejich krušných chvílích a proto jsem zvolil naši jedinou vysokou veterinární školu v Brně. Již během studia jsem, přes strasti které nám škola připravovala, věděl, že výběr byl znamenitý. To potvrdil i následný nástup do práce po ukončení školy v roce 2013, kdy jsem zjistil, že mě tato práce opravdu baví.

Ve volném čase se se snažím spolu s přítelkyní, která je také veterinářka cestovat. Nebo prostě jen trávit co nejvíce času v přírodě. Rád čtu českou i zahraniční literaturu. Během zimních měsíců si vždy najdu čas na to si zajet někam aspoň na pár dní zalyžovat. Rád se také věnuji myslivost a péči o zvěř.

Můj nejoblíbenější obor v rámci veterinární medicíny je oftalmologie. Od mala mě přišli oči zajímavé, a když jsem na škole prohloubil znalosti o jejich anatomii a funkcích začali mě doslova fascinovat. Oftalmologie ale není jediné co mě baví a v čem se snažím kontinuálně vzdělávat. Zajímá mě interní medicína i chirurgie.

Mějte se hezky, budu se těšit na viděnou.

S pozdravem

MVDr. Radim Duda